Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Перший енергетичний форум став знаковою подією для підприємств Запорізького краю

 
 
Нагальні проблеми галузі порушив Перший форум фахівців-енергетиків промислових підприємств регіону, організований Запорізьким обласним союзом промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" спільно з трансформаторним заводом ELTIZ.

У заході взяли участь представники понад тридцяти підприємств, в тому числі й провідних заводів Запоріжжя, виробництво яких пов’язане, зокрема, з трансформаторною продукцією та енергетичним ринком, а також фахівці конструкторських бюро та науковці з вишів.

Учасників форуму привітали виконавчий директор Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" Валерій Крайній, голова райдержадміністрації Запорізького району Анатолій Васюк і голова райради Запорізького району Анатолій Шевчишин.

Прикметно, як наголосив у привітальному слові Валерій Крайній, що цей форум, перший з низки подальших професійних форумів для фахівців промислових підприємств регіону, які заплановані Запорізьким обласним союзом промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", відбувається на території ELTIZ, де його учасникам під час екскурсії підприємством буде надана можливість предметно ознайомитися з конструктивними та технологічними рішеннями в трансформаторному й реакторному обладнанні, нововведеннями в даному сегменті приладів. У цьому ракурсі ELTIZ є унікальним та прогресивним підприємством, що своє виробництво спрямовує на вимоги замовника, а отже має власні запатентовані розробки. Як результат, чималий річний товарообіг та великий попит на продукцію. Разом з тим, створює нові робочі місця для місцевих мешканців, до речі, із місячним заробітком, в середньому, 12 тисяч гривень, що для сільської місцевості вельми важливо. За це подякували підприємству Анатолій Васюк і Анатолій Шевчишин, та побажали учасникам форуму плідної праці.

Учасників форуму гостинно привітав директор ПП "ELTIZ" Сергій Арфаницкий та запросив на екскурсію підприємством.

В ході дискусії на форумі його учасники обговорювали нагальні проблеми енергетичної галузі. Зокрема, порушувались питання щодо скорочення частки затрат енергоресурсів собівартості продукції, а також систем обліку, контролю та аналізу споживання енергоресурсів тощо. Жваву дискусію викликали питання підготовки кадрів та, що стосуються якості роботи проектних організацій щодо модернізації та розширення енергетичної потужності підприємств. "Гарячою" була й розмова про нормативні документи, енергопостачальників та перехід на використання напруги у 20 кВ.


Фоторепортаж на сторінці Потенціал Інформ у Facebook


Потенціал Інформ


21.09.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта