Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

#ПершийБізнесХабНаЗапоріжжі: Підприємці-початківці другого сезону отримали Сертифікати

 
 
Десять випускників другого сезону запорізького Першого бізнес Хабу отримали Сертифікати сьогодні, 3 жовтня.

Перший бізнес Хаб на Запоріжжі – це спільний, започаткований у квітні ц.р., проект Запорізького обласного центру зайнятості та Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал".

Запорізький Бізнес Хаб створений, щоб об’єднати амбітних та креативних підприємців-початківців, а також тих, хто прагне відкрити власний бізнес та досягти успіху. Мета проекту – сприяти підвищенню рівня зайнятості, розвитку підприємництва та поліпшення бізнес-клімату в регіоні, а отже залучити до відкриття своєї справи безробітних з центрів зайнятості, АТОвців, переселенців, молодь.

Семінари та тренінги тут безкоштовні. Проект діє винятково на волонтерських засадах, наголосив президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко. Тож, за його словами, треба віддати належне партнерам – облдержадміністрації та запорізькій міській владі, що долучилися до підготовки бізнесменів для нашого регіону. Для проведення семінарів та тренінгів Бізнес Хаб залучав фахівців, як зі сторони роботодавців, так й служби зайнятості, а також провідних фахівців територіальних органів центральних органів виконавчої влади, бізнесменів, юристів, банкірів. Переважна більшість з них взяли участь у підсумковому засіданні другого сезону, що тривав з 19 липня до 3 жовтня, та привітали випускників.

Випускників привітали: заступник директора Департаменту економіки та торгівлі ЗОДА Вікторія Самусь, начальник відділу департаменту надання адмінпослуг та розвитку підприємництва запорізької міськради Людмила Богачова, віце-президент ЗОСППР "Потенціал", молодіжний мер Сергій Ільченко, заступник начальника управління – начальник відділу пожежної безпеки ГУ ДСНС у Запорізькій області Євген Оситнянко, начальник відділу Запорізької міської ради Вікторія Грицак, заступник начальника Запорізької дирекції відділення ПАТ АБ "Радабанк" Анастасія Онишко.

До слова також були запрошені випускники першого сезону запорізького Першого бізнес Хабу Олена Мелешко та Марина Крамчук. Олена на бізнес-вишкіл Хабу потрапила випадково, раніше вчителювала, а тепер опікується екопроектом "Кольорові відра". Марина – була направлена з центру зайнятості. За її словами, саме тренінги в Хабі їй допомогли визначитися з веденням власної справи. Також Марина поділилася враженнями від відвідання бізнес-форуму у Вінниці, де вона побувала та перейняла досвід, завдяки запорізькому Першому бізнес Хабу.

Сертифікати випускникам другого сезону Перший бізнес Хаб на Запоріжжі вручали заступник директора ОЦЗ Тетяна Кошечко і президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко.


Потенціал Інформ


03.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта