Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Підприємців Запорізького краю привітали зі святом

 
 
З нагоди Дня підприємця, що відзначається щорічно першої неділі вересня, в Запорізькій облдержадміністрації сьогодні, 31 серпня, відбулося урочисте спільне засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва та Запорізької регіональної ради підприємців.

Представників бізнесу Запорізького краю привітали перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян та перший заступник голови облради Єгор Семенков.

Процвітання бізнесу, а також міцного здоров’я та особистого щастя щиросердно побажав Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" Олександр Головко.

- З початку 90-х років минулого століття, часів становлення української незалежності, що супроводжувались економічною кризою по всій країні, саме підприємці – люди ініціативні та енергійні - зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, зміцнюючи економічний потенціал нашої держави. Й донині підприємці Запорізького краю, а це зокрема й 189 представників ЗОСППР "Потенціал"– в цілому, двісті тисяч працівників, - своєю невтомною працею активно впливають на формування, становлення і розвиток національної економіки, сприяють вирішенню соціально-економічних проблем, - наголосив у привітальному слові Олександр Головко.

За якісну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток бізнесу почесною відзнакою Запорізької обласної федерації роботодавців - орденом "За заслуги" нагороджений генеральний директор Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" Юрій Папач.

Почесними грамотами Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" нагороджені: директор ТОВ "Тріада Лтд Ко" Кирило Красносельський та комерційний директор ТОВ ВТК "Кванта-Плюс" Олександр Онищенко.


Потенціал Інформ


31.08.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта