Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Податкові перевірки: основні правила

 
 
Інформуємо платників податків, що працівники фіскальної служби, проводячи перевірки, керуються законодавством України. Зокрема, нормами Податкового Кодексу України та Закону України від 05.04.2007 р № 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Тож, для забезпечення контролю з боку фіскальної служби щодо здійснення діяльності суб‘єктами господарювання передбачено проведення планових та позапланових перевірок. Планові перевірки проводяться за планом, який затверджується на календарний рік та оприлюднюється на веб-сайті ДФС (з графіками перевірок на 2018 рік можна ознайомитися тут: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/320874.html).


Щодо позапланових перевірок, то вони проводяться за наявності ряду підстав. Зокрема, подання самим суб‘єктом господарювання заяви на проведення перевірки; виявлення і підтвердження факту недостовірності даних у звітних документах; перевірка виконання приписів щодо усунення раніше виявлених порушень; неподання звітності; звернення фізичної особи щодо порушення його прав та інше. При цьому перевіряючі мають пред‘явити службове посвідчення та направлення на перевірку. Якщо суб‘єкт господарювання не погоджується із висновками контролюючого органу, має право оскаржити рішення перевіряючих як в адміністративному, так і в судовому порядку.


Додатково повідомляємо, що у 2017 році в судовому розгляді перебувало 182 справи. Із них, на користь платників прийнято 56 рішень (що становить 30%).


За матеріалами chp.com.ua


02.02.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта