Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Поки ви мрієте про власну справу, учасники проекту «Потенціал – перший Бізнес Хаб на Запоріжжі» роблять впевнені перші кроки для втілення своїх бажань

 
 
Поки ви мрієте про власну справу, учасники проекту «Потенціал – перший Бізнес Хаб на Запоріжжі» роблять впевнені перші кроки для втілення своїх бажань.


Теоретичний модуль з питань податкового законодавства проводила Ніколова Світлана Володимирівна – головний державний податковий інспектор відділу комунікацій Головного управління ДФС у Запорізькій області.


Майбутні бізнесмени вивчали податкове законодавство України, дізналися про загальні засади встановлення податків і зборів та їх види, а також розібралися з характеристикою системи оподаткування підприємців і особливостями сплати єдиного соціального внеску.


На цьому тижні, а саме 20 червня об 11:00 в конференц-залі ЗОСППР «Потенціал» (бізнес готель Інтурист, просп. Соборний,135, м. Запоріжжя) відбудеться третє семінарське заняття проекту «Потенціал – перший Бізнес Хаб на Запоріжжі».


Спікер – заступник начальника відділу з надання адміністративних послуг по Вознесенівському району Тараненко Світлана Анатоліївна.

Довідки за телефоном: 233-71-23, 050 732 44 95


Потенціал Інформ


18.06.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта