Нагадуємо нашим читачам повний розклад матчів фінального турніру футбольного Євро-2012, який пройде в Польщі і Україні. Матч Польщі та Греції відкриє Євро. Польща і Україна по черзі через день будуть проводити по два матчі групового раунду.
Вроцлав, Познань, Львів і Харків приймуть по три поєдинки чемпіонату, Гданськ - чотири, Варшава, Донецьк і Київ - по п'ять.
У Польщі зіграє збірна господарів, а також команди Греції, Росії, Чехії, Іспанії, Італії, Ірландії та Хорватії.
В Україні зіграють наша збірна, а також команди Швеції, Франції, Англії, Нідерландів, Данії, Німеччини та Португалії.
№ Місто Дата Час Матч Трансляція*
-------------------------------------------------- ---------------------
1-й тур
Матч 1: Варшава, 8 червня, 19:00. Польща - Греція (Перший, Футбол)
Матч 2: Вроцлав, 8 червня, 21:45. Росія - Чехія (Україна, Футбол)
Матч 3: Харків, 9 червня, 19:00. Нідерланди - Данія (Перший, Футбол)
Матч 4: Львів, 9 червня, 21:45. Німеччина - Португалія (Україна, Футбол)
Матч 5: Гданськ, 10 червня, 19:00. Іспанія - Італія (Перший, Футбол)
Матч 6: Познань, 10 червня, 21:45. Ірландія - Хорватія (Україна, Футбол)
Матч 7: Донецьк, 11 червня, 19:00. Франція - Англія (Перший, Футбол)
Матч 8: Київ, 11 червня, 21:45. Україна - Швеція (Україна, Футбол)
2-й тур
Матч 9: Вроцлав, 12 червня, 19:00. Греція - Чехія (Перший, Футбол)
Матч 10: Варшава, 12 червня, 21:45. Польща - Росія (Україна, Футбол)
Матч 11: Львів, 13 червня, 19:00. Данія - Португалія (Перший, Футбол)
Матч 12: Харків, 13 червня, 21:45. Нідерланди - Німеччина (Україна, Футбол)
Матч 13: Познань, 14 червня, 19:00. Італія - Хорватія (Перший, Футбол)
Матч 14: Гданськ, 14 червня, 21:45. Іспанія - Ірландія (Україна, Футбол)
Матч 15: Київ, 15 червня, 21:45. Швеція - Англія (Перший, Футбол)
Матч 16: Донецьк, 15 червня, 19:00. Україна - Франція (Україна, Футбол)
3-й тур
Матч 17: Вроцлав, 16 червня, 21:45. Чехія - Польща (Перший, Футбол)
Матч 18: Варшава, 16 червня, 21:45. Греція - Росія (Україна, Футбол)
Матч 19: Харків, 17 червня, 21:45. Португалія - Нідерланди (Перший, Футбол)
Матч 20: Львов, 17 червня, 21:45. Данія - Німеччина (Україна, Футбол)
Матч 21: Гданськ, 18 червня, 21:45. Хорватія - Іспанія (Перший, Футбол)
Матч 22: Познань, 18 червня, 21:45. Італія - Ірландія (Україна, Футбол)
Матч 23: Донецьк, 19 червня, 21:45. Англія - Україна (Перший, Футбол)
Матч 24: Київ, 19 червня, 21:45. Швеція - Франція (Україна, Футбол)
Чвертьфінали
Матч 25: Варшава, 21 червня, 21:45. Переможець групи А - 2-е місце групи В (Перший, Футбол)
Матч 26: Гданськ, 22 червня, 21:45. Переможець групи В - 2-е місце групи А
(Україна, Футбол)
Матч 27: Донецьк, 23 червня, 21:45. Переможець групи С - 2-е місце групи D (Перший, Футбол)
Матч 28: Київ, 24 червня, 21:45. Переможець групи D - 2-е місце групи C
(Україна, Футбол)
Півфінали
Матч 29: Донецьк, 27 червня, 21:45. Переможець Матчу 25 - Переможець матчу 27 (Перший, Футбол)
Матч 30: Варшава, 28 червня, 21:45. Переможець Матчу 26 - Переможець матчу 28
(Україна, Футбол)
Фінал Матч 31:
Київ, 1 липня, 21:45. Переможець матчу 29 - Переможець матчу 30 (Перший, Україна, Футбол)
_________________________________________
Інформація про трансляції буде уточнюватися.
За матеріалами sport.bigmir.net
|