Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Представники Запорізького Союзу промисловців взяли участь в XVII сесії XII скликання облради

 
 
У роботі Сімнадцятої сесії облради сьомого скликання взяли участь президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександр Головко, а також віце-президенти: Олександр Романовський, народний депутат України, Олександр Білоусенко, депутат ВРУ першого скликання та виконавчий директор Валерій Крайній, депутат ВРУ шостого скликання.

На порядок денний сесії винесено 35 питань та ряд додаткових проектів. На обговорення депутатів, зокрема, запропоновані деякі проблемні моменти, що можуть виникнути в ході прийняття бюджету на 2018 рік через зміни в законодавчій базі. Перш за все, питання стосується збільшення в чотири рази реверсної дотації і фінансування коледжів з бюджету області, а не державного, як було раніше. Це має упорядкувати регіональні кадрові потреби. Вирішення цієї проблеми ініціював ЗОСППР «Потенціал» та обласна федерація роботодавців. Адже останнім часом профтехосвіта області, практично, перестала готувати фахівців робочих професій, що вельми потрібні на промислових підприємствах та будовах краю.

До речі, облбюджет 2018 року, за попередніми планами, буде на 34 відсотки більшим, аніж поточного року.

Сесія також ухвалила ряд кадрових питань та нагородила найкращих, серед яких й представник ЗОСППР «Потенціал» - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма імені Мічуріна» Михайлівського району Запорізької області, депутат облради Віктор Дудка. Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня Віктор Іванович удостоєний за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області.


Потенціал Інформ


30.11.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта