Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Представниці запорізького Союзу "Потенціал" переймали досвід бізнес-леді у Вінниці

 
 
У Вінниці 19-21 вересня представниці бізнесу Запорізької, Полтавської та Івано-Франківської областей вивчали кращі практики жіночого підприємництва.

Запорізьку делегацію представляли підприємці Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал": директор консалтингової компанії "Актив Консалтинг Груп" Світлана Дудник, директор філії клінінгової компанії "Універсальний прибиральник" Олена Гуржиєнко та адвокат, учасниця першого сезону Першого бізнес Хабу на Запоріжжі Марина Крамчук.

Учасниці цього навчального візиту знайомляться з досвідом, бізнес-шляхом успішних жінок-підприємниць Вінниці, а також відвідали їхні підприємства. Під час спілкування з бізнес-колежанками переконалися у необхідності впровадження у своїх містах програм підтримки жіночого підприємництва, адже жінки-підприємниці вносять вагомий внесок в економічне зростання міст та підвищення якості життя громадян, що загалом сприятиме покращенню іміджу України як цивілізованої демократичної держави.

Захід відбувся у рамках Проекту "Партнерство для розвитку міст" ПРОМІС.


Потенціал Інформ


24.09.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта