Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко відвідав засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва

 
 
Першим питанням порядку денного учасники обговорили результати розгляду звернень від громадської організації «Бізнес-Союз «Порада», ТОВ «Хортицькі лінії», приватного підприємства «Виробничо-комерційна фірма «Еліт-Дизайн» та приватного сільськогосподарського підприємства «ДОМ» на предмет правомірності дій працівників органів владних повноважень.


Також обговорювали проблемні моменти, які виникають у суб’єктів господарської діяльності у зв’язку зі змінами законодавства на ринку електроенергії. Наступним і останнім було питання про підведення підсумків діяльності Головного управляння ДФС у Запорізькій області.


Було вирішено сумісно, разом з ГУ ДФС, прокуратурою, розібратися з ситуацією і в подальшому зняти усі питання, які стосуються бізнесу.


Потенціал Інформ


19.03.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта