Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

При оснащенні ЗСУ перевагу матимуть вертольоти вітчизняного виробництва

 
 
"Пріоритетом при оснащенні Збройних Сил України та інших силових структур України вертолітною технікою, під час неодноразових нарад за участі представників українського Уряду, було визнано необхідністю надати перевагу вертольотам вітчизняного виробництва", - йдеться у листі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука.

Передувало тому засідання Комітету Федерації Роботодавців України, що відбулося з ініціативи Запорізької обласної федерації роботодавців у Києві 25 квітня за безпосередньої участі Голови Ради ЗОФР Олександра Головка та директора з корпоративних прав та інвестпроектів АТ "Мотор Січ" Володимира Семенова. Йшлося про підтримку вітчизняного виробника та недоцільність підписання Меморандуму, у рамках якого МВС України передбачає закупити 55 вертольотів французької компанії для українських прикордонників, поліції та ДНС.

Учасники засідання Комітету ФРУ наголошували, що державні закупівлі є найбільшим інвестиційним ресурсом, який сьогодні є в країні. І ці гроші мають працювати на Україну та українських виробників. Зокрема, щодо французьких вертольотів, за підрахунками експертів, вартість льотної години коштуватиме українському бюджету у три-чотири рази дорожче, ніж при використанні вертольотів українського виробництва. І це у той час, як українські підприємства вертольотобудівної галузі плідно співпрацюють, наприклад, з Міноборони , забезпечуючи військових сучасними вертольотами Ми-2МСБ. Вони у два рази дешевші за французькі аналоги і не потребують ангарного зберігання.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук підтвердив, що АТ "Мотор Січ" стовідсотково готовий до оснащення вітчизняними вертольотами з можливістю встановлення на них необхідного додаткового обладнання (докладніше у прикріпленому файлі).


Потенціал Інформ


04.05.2018Додатки до новини:
Додаток
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта