Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Про держнагляд за продуктами харчування, донарахуванні ЄСВ і відображенні його в звітності, штатному розписі і варіантах його складання

 
 
12 березня наш портал запропонує вашій увазі огляд видання "Приватний підприємець" №5 від 8 березня. Редакція газети розмістила наступний анонс про випуск:

Оскільки зовсім скоро - 4 квітня - набуде чинності Закон, що регулює питання державного контролю за безпекою і якістю харчових продуктів, детально проаналізуємо його.


У одній із статей газети розповімо общесистемщикам про донарахований після перевірки ЄСВ і відображення його в звітності(наведемо приклад заповнення бланка).


Працедавцям на прикладі покажемо, як скласти штатний розпис у випадках, коли працівникам встановлюються оклади і годинні ставки.


Підприємцям, у яких робочий процес не зупиняється і у святкові дні, роз'яснимо, як компенсувати роботу у святковий і вихідний день.


Для тих, хто планує брати участь в тендері, підготовлена консультація про переваги електронних тендерів, тендерні гарантії, а також про те, як переможець тендеру через свою халатність може


За матеріалами chp.com.ua


05.03.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта