Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Про опитування бізнесу стосовно удосконалення процедури адміністративного (відомчого) оскарження

 
 
Рада бізнес омбудсмена (Рада) розпочала роботу над черговим системним звітом, який присвячений удосконаленню процедури адміністративного (відомчого) оскарження в Україні. В рамках цього дослідження передбачається серед іншого провести аналіз поточного правового регулювання практики адміністративного оскарження. На підставі проведеного аналізу Радою буде розроблено та надано відповідні рекомендації Кабінету Міністрів України та іншим державним органам.


Для підготовки системного звіту розроблено невеликий опитувальник. Відповіді на поставлені запитання дозволять сформувати розуміння узагальненої позиції вітчизняного бізнесу щодо процедур адміністративного (відомчого) оскарження, алгоритму дій державних органів, що потребує удосконалення.


У зв’язку із зверненням Ради до УСПП щодо надання сприяння у поширенні опитувальника просимо членів Українського союзу промисловців і підприємців, а також представників наших партнерських організацій заповнювати Опитувальник Ради бізнес-омбудсмена онлайн за наступним посиланням на: https://goo.gl/forms/QcTPL4awaZe9UeW22.


Відповіді прийматимуться до 01 травня 2019 року.


Потенціал Інформ


03.04.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта