Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Про випадки порушень органами державного контролю законодавства повідомляйте ДРС

 
 
Днями, у м. Дніпрі відбувся семінар з представниками бізнес-об’єднань щодо практичного застосування норм регуляторного законодавства та держконтролю, організований Державною регуляторною службою (ДРС) та Центром комерційного права, участь у якому прийняв представник ЗОСППР «Потенціал» Микола Погрібняк.

Під час семінару, фахівці ДРС та Центру комерційного права розповіли учасникам про методологію застосування онлайн-інструменту - М-тесту та можливості громадських організацій щодо впливу на прийняття регуляторних актів.

Голова ДРС Ксенія Ляпіна повідомила про виклики, які постануть перед бізнесом у 2018 році та шляхи протидії їм.

Найбільшим із викликів є відміна з 01.01.2018 мораторію на проведення перевірок.

Щоб протистояти цьому виклику доцільно ознайомитись із Планом перевірок, визначити коло питань, які будуть перевірятись згідно уніфікованої форми акта. У разі, коли посадовці органу державного нагляду порушують вимоги законодавства, про такі випадки необхідно повідомляти ДРС для подальшого притягнення їх до адміністративної відповідальності.


Потенціал Інформ


09.11.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта