Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Проблемні банки України і список претендентів на ліквідацію

 
 
Мабуть, найрезонанснішою подією стала ліквідація Діамантбанка. Здавалося б цілком "живого" фінансового інституту, що розвивається. Нацбанк був непохитний, рішення про ліквідацію прийняте 23 червня 2017 року. Нагадаємо, що тимчасова адміністрація введена в Діамантбанк 24 квітня 2017 року.


Тимчасова адміністрація у банку Новий не зовсім зрозуміла, але може бути обгрунтована чиїмись інтересами, адже рішення про припинення банківської діяльності було прийняте безпосередньо акціонерами. Більше того, було вирішено зберегти юридичне обличчя, тобто що приховувати їм було нічого.


Раніше по цьому ж шляху пішов банк Фінансовий партнер, пропрацювавши з 2012 року, на зборах акціонерів 7 червня 2017 року було прийнято рішення про припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи. У це банк тимчасову адміністрацію не вводили.


Два ці банки скористалися Законом "Про спрощену процедуру реорганізації і капіталізації банків"...

Далі читайте на http://chp.com.ua/all-news/item/50877-problemnye-banki-ukrainy-i-spisok-pretendentov-na-likvidatsiyu


За матеріалами chp.com.ua


08.08.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта