Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Продуктивна робоча поїздка у Токмак: і нагальні питання обговорили, і підприємство відвідали

 
 
Днями відбулася робоча поїздка до Токмацького району, мета якої - налагодженням координації між роботодавцями та владою. У нараді взяли участь голова Токмацької районної адміністрації Віктор Дудукалов, радник з питань децентралізації Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Аскад Ашурбеков, керівники Запорізької обласної федерації роботодавців Валерій Крайній та Ірина Стрельбицька, голова організації роботодавців міста Токмак Оксана Компанієц та Анатолій Крилов, який очолює роботодавців Токмакцького району, а також сільські голови, керівники об’єднаних територіальних громад і керівники сільських кооперативів.


Розглядали актуальні питання розвитку місцевого самоврядування, створення та активізації роботи ОТГ, формування позитивного досвіду Токмацького району щодо створення та роботи сільськогосподарських об’єднаних кооперативів. Аскад Ашурбеков відповів на велику кількість питань, що стосуються проблем аграріїв Токмацького району.


Друга частина робочої поїздки була не менш цікавою і вагомою, оскільки важливо не тільки обговорювати досягнення або ж проблеми підприємств, а й бачити їх своїми очима.


Представники ЗОФР відвідали ПрАТ «Молочаньске міжрайонне виробниче підприємство з племінної справи у тваринництві», яке очолює Петро Боровий. Він провів для гостей ознайомчу екскурсію та поділився планами на майбутнє щодо розвитку бізнесу.


Потенціал Інформ


27.03.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта