Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Проект продовжує навчати і мотивувати потенційних партнерів

 
 
Інститут громадянського суспільства за підтримки Програм “U-LEAD з Європою" реалізовує проект “Партнерство між міською та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого розвитку", який триватиме до кінця 2019 року. Діяльність проекту направлена на підтримку співробітництва міських та сільських територіальних громад в інтересах своїх жителів; формування добросусідства та можливостей для поширення позитивного впливу міст на розвиток сільських територій.


У Запоріжжі в рамках проекту відбувся дводенний семінар «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку» для представників Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької, Херсонської та Кіровоградської областей. Учасниками семінару були експерти Інституту громадянського суспільства, представники Програми"U-LEAD з Європою", представники інституцій з Південно-Східної України, представники міст обласного значення та ОТГ, що межують з містами обласного значення.


Консультант у сфері місцевого самоврядування та регіонального розвитку, директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук презентував учасникам семінару дослідження щодо впровадження партнерства міських та сільських територій в умовах децентралізації та змін у державній регіональній політиці: тренди, міжнародний досвід, інструменти співробітництва. Коло питань, опрацьоване учасниками семінару охоплювало правові аспекти співробітництва, практичні навички його реалізації: як започаткувати партнерство, як оцінити свої можливості та можливості потенційного партнера, як зробити, щоб партнерство було успішним?


За запрошенням партнерів із Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування у заході взяла участь Ірина Стрельбицька, заступник виконавчого директора Запорізької обласної федерації роботодавців. Вона зазначила: “партнерство між міськими та сільськими громадами - ефективний інструмент економічного розвитку, а роботодавці запорізького регіону мають величезний потенціал для співпраці у громадах, напрацювання та впровадження спільних проектів"


Потенціал Інформ


27.02.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта