Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Промислове Запоріжжя готує кадровий круглий стіл

 
 
Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" Олександр Головко сьогодні, 20 квітня, провів робочу нараду з підготовки круглого столу щодо вирішення освітньо-кадрових проблем регіону.

Круглий стіл: "Про співпрацю промисловців та підприємців Запоріжжя із загальноосвітніми та професійно-технічними закладами" – це спільний проект обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" та департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Тематика такого діалогу вельми актуальна для промислового Запоріжжя. Питання підготовки кадрів робочих професій, звісно, має бути вирішена на законодавчому рівні та в процесі реформування освіти. Разом з тим, певні можливості мають територіальні громади. У даному випадку – громада міста, що має право визначити, зокрема, спеціалізацію та рівень професійно-технічної освіти, заходи профілізації у школах, коледжах і ліцеях, закріплення випускників професійно-технічних закладів на підприємствах тощо. Власне, ці питання й належить обговорити за круглим столом, що планується на другу декаду травня.

В роботі робочої наради з підготовки круглого столу взяли участь представники обласного та міського департаментів освіти і науки, обласного центру зайнятості, керівники та спеціалісти промислових підприємств і професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, від підприємств – ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат", ПАТ "ЗМК "Запоріжсталь", ПАТ "Запорізький завод феросплавів", ПАТ "Дніпроспецсталь", ПАТ "Запоріжтрансформатор", а також директори - ВПУ "Моторобудівник", ДНЗ Запорізький політехнічний центр ПТО, ДНЗ "Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту" (ПТУ №14), ДНЗ "Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти" (ПТУ №31), ДНЗ "Запорізький професійний ліцей автотранспорту" (СПТУ № 2).


Потенціал Інформ


20.04.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта