Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Рада підприємців: наше завдання – щоб працювала економіка, належно діяли підприємства регіону

 
 
Низку суперечних аспектів щодо детінізації ринку праці, а також законодавчих змін в електроенергетичній галузі обговорювали учасники розширеного засідання Регіональної ради підприємців та ради підприємців ЗОСППР "Потенціал", що відбулось сьогодні, 5 грудня, в облдержадміністрації за участю директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Оксани Матвіїшиної.

Провів засідання голова Регіональної ради підприємців, президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", голова Ради обласної федерації роботодавців Олександр Головко.

Винесені до порядку денного питання ініціювали учасники попереднього засідання ради підприємців, де також йшлося про заходи, що спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, зазначених розпорядженням Кабміну №649-р від 5 вересня ц.р., про що доповідав заступник начальника ГУ Держпраці в Запорізькій області Олександр Ганненко, а також про законодавчі зміни на ринку електроенергетики. Низка законодавчих нововведень викликала серйозне занепокоєння бізнесу, тому було доручено відповідним установам підготувати роз’яснення та повторно обговорити, щоб визначитись з подальшими діями. Наразі ці питання порушувались, зважаючи на обставини, ще й в контексті воєнного стану. Причому, суперечних аспектів чимало. Приміром, що стосується оподаткування працівників, які пішли у військо, від суми статистичної середньої заробітної плати, і не відшкодовується роботодавцю державою. До речі, саме через це підприємці не беруть на роботу чоловіків передпризовного віку тощо.

Олександр Головко процитував слова очільника області Костянтина Бриля, що воєнний стан – це випробування нашому суспільству, а отже ми маємо гідно його пройти, й наше завдання – щоб працювала економіка, належно діяли підприємства регіону. А отже, як ноголосив Олександр Головко, озвучені на засіданні проблеми ми маємо вирішувати спільними зусиллями на різних рівнях, як на місцях, так й у вищих ешелонах влади. Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" спільно з облдержадміністрацією докладуть належних зусиль у вирішенні проблем.


Потенціал Інформ


05.12.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта