Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Рада підприємців ЗОСППР «Потенціал» підтримує підвищення граничного обсягу доходів для спрощенців

 
 
Збільшення граничного обсягу доходів платників єдиного податку, зниження навантаження з ЄСВ для підприємців, зменшення штрафів за порушення трудового законодавства, ознаки наявності трудових відносин у цивільно-правових договорах стали темами для обговорення під час засідання Ради підприємців ЗОСППР «Потенціал», яке пройшло сьогодні, 26 лютого 2019 року.

Відкрив засідання президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександр Головко.

Представники малого та середнього бізнесу обговорювали проекти Законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси фізичних осіб-підприємців)», «Про внесення змін до пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України (щодо розвитку малого бізнесу» та проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників і протидії застосуванню незадекларованої праці».

Доповідали Ольга Кравець, заступник виконавчого директора ЗОСППР «Потенціал» і Лариса Церетелі, член ради, директор ПП «Міраж», голова ГО «Центр медіації та екаунтінгу «Точка зору».

За результатами обговорення проектів законів було прийняте рішення:

1) підготувати звернення до депутатів Верховної ради щодо підтримки проектів Законів (реєстраційний №10012 від 07.02.2019 та № 9533 від 04.02.2019). При цьому були внесені пропозиції щодо зняття граничного обсягу доходу для платників єдиного податку третьої групи та запропоновано передбачити сплату ЄСВ з фактичного нарахованого доходу (якщо найманий працівник працює неповний робочий день та отримує заробітну плату менше мінімально).

2) підготувати звернення до Міністерства соціальної політики України щодо недоцільності внесення до Верховної Ради України проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників і протидії застосуванню незадекларованої праці» в редакції Закону, яка оприлюднена на сайті для обговорення..


Потенціал Інформ


26.02.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта