Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Розклад магнітних бурь на січень 2013

 
 
За прогнозом метеорологів NASA, в січні очікується сім магнітних бур, першу хвилю ми відчули 3 січня, а друга хвиля відбудеться в перший робочий день 2013 року - 8 січня.


Далі порушення електромагнітних коливань будуть відчуватися 13, 19, 23, 25, 28 січня.


Типово, що під час магнітних бур стану здоров'я від 50 до 75% людей різко погіршується. У цю групу входять люди, чутливі до геомагнітним коливанням.


Особливо обережними і завбачливими повинні бути люди, які страждають на артеріальну гіпертонію і хворобами серця.


Щоб допомогти собі, в ці дні необхідно знизити фізичні навантаження, мати під рукою необхідні ліки, дотримуватися вегетаріанську дієту, вживати більше кисломолочних продуктів і нежирного м'яса. Крім цього, потрібно відмовити від куріння і вживання алкоголю. Поліпшенню загального стану організму будуть супроводжувати зелені тонізуючі чаї.


Також фахівці рекомендують поменше користуватися електричними приладами і якомога менше виходити на вулицю.


Як відомо, порушення електромагнітних коливань Землі у людей супроводжуються скачками артеріального тиску, мігренню, прискореним серцебиттям і головними болями.


Також є інформація, що в період магнітних бур припадає близько 60% інфарктів, інсультів та гіпертонічних кризів. Також магнітні бурі - причина емоційних зривів, стресів, депресій і конфліктів.


За матеріалами health.mail.ru


08.01.2013
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта