Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Розширено підтримку фермерства та сільськогосподарської кооперації за бюджетні кошти

 
 
Під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети відбулася відео skype-конференція за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій. Запорізьку область на заході представляли директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков, фахівці Запорізького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Учасники відеоконференції обговорили проблеми та шляхи реалізації бюджетної програми фінансової підтримки розвитку фермерських господарств у 2019 році.

Віктор Шеремета наголосив, що 2018 рік став першим в історії українського фермерства, коли слова влади про підтримку були підтверджені реальним фінансовим ресурсом у розмірі 1 млрд. грн. Поточний рік не є винятком – державна підтримка аграріїв продовжується. Результатом спільної роботи є те, що в державі поступово збільшуються обсяги виробництва продукції з доданою вартістю, насичується внутрішній ринок якісним продовольством та розширюється експортний потенціал країни. Крім цього, створюються додаткові робочу місця, що позитивно впливає на соціальний рівень життя місцевого населення.

Посадовці Мінагрополітики України ознайомили учасників відео skype-конференції зі змінами та доповненнями до Постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 (зі змінами 126) "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств", які передбачають розширення напрямів урядової фінансової підтримки фермерів.


За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА


Потенціал Інформ


11.04.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта