Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Семінар "Можливості проекту ІТС для виробників плодоовочевої продукції Півдня України"

 
 
У Запоріжжі 23-24 січня відбудеться безкоштовний семінар для аграрних та харчових компаній регіону, присвячений можливостям проекту Міжнародного Торгового Центру (ІТС) для виробників плодоовочевої продукції Півдня України.

З 2019 року Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) розпочинає свою роботу на території Запорізької області та допомагає малим і середнім виробникам, переробникам свіжих овочів і фруктів підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС. Проект фінансується Посольством Швеції в Україні та реалізується ІТС у тісній співпраці з національними партнерами проекту.

Експерти Проекту допоможуть представникам малого та середнього бізнесу, що працюють у плодоовочевому секторі, отримати практичні рекомендації для підвищення їх експортної компетентності.

Участь в семінарі безкоштовна. Реєстрація обов'язкова за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNC1rt9JvvD0HBDmrFYcYD- 5Crg1jJx8aNHDBYDDZ0-0QwmA/viewform

Програма заходу та реєстрація на сайті Запорізької торгово-промислової палати.


За матеріалами www.cci.zp.ua


16.01.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта