Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Швидко і безкоштовно: 54 тисячі електронних ключів видала фіскальна служба запоріжцям

 
 
Для подання електронної звітності та отримання он-лайн послуг від фіскальної служби запорізькі платники отримали майже 54 тисячі посилених сертифікатів цифрового підпису. Усього за 11 місяців клієнтами Центрів з видачі електронних ключів стали понад 18 тисяч осіб, серед яких суб'єкти підприємництва – юридичні та фізичні особи, держслужбовці, що на 70 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Лише за останній місяць центри відвідали близько 1200 платників, яким видано понад 3,2 тисячі сертифікатів ЕЦП.

Фахівці ДФС наголошують – цифровий підпис дає можливість звітувати в режимі он-лайн не лише до фіскальної служби, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України, а також забезпечує доступ до електронних сервісів ДФС, які постійно розширюються та удосконалюються.

Процедура отримання ключа швидка і безкоштовна, та передбачає мінімальний пакет документів, у залежності від статусу платника (юридична, фізична особа тощо).

Докладна інформація про механізм видачі посилених сертифікатів розміщена на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС України: http://acskidd.gov.ua/. На цьому ресурсі також містяться дані про програмне забезпечення для звітності та інша корисна інформація.

Платники Запорізької області можуть скористатися послугами з видачі електронних ключів у пунктах реєстрації користувачів за адресами: м. Запоріжжя, вул. Паркова, буд. 4а, 1-й пов., тел.: (061) 219-06-27, м. Бердянськ, просп. Праці, буд. 20, каб. 219, тел.: (06153) 38663, м. Мелітополь, вул. Героїв України, буд. 31, каб. 103, тел.: (0619) 422920.


За матеріалами zp.sfs.gov.ua


06.12.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта