Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Спрощена сиситема оподаткування - перші загрози

 
 
У Верховній Раді України 17 липня 2017 року під № 6758 зареєстрований проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких законодавчих актів України відносно заходів по детінізації обігу товарів і послуг і уніфікації обліку доходів і витрат фізичними особами - підприємцями".


Обгрунтування необхідності ухвалення цього законопроекту міститься в пояснювальній записці до нього. Зокрема, в ній з посиланням на дані Мінекономрозвитку вказано, що інтегральний показник рівня тіньової економіки в Україні в січні - вересні 2016 року складав 35фициального ВВП. А при його оцінці методом "Витрати населення - Роздрібний товарообіг" за той же період він досягає 51ВП. І корінь зла, як ви здогадуєтеся, звичайно ж, криється в спрощеній системі оподаткування. Причому цей "корінь", на думку розробників документу, має дві гілки:

Далі читайте на:

http://chp.com.ua/newspaper-news/item/50836-uproshchenka-2018-pervye-ugrozy


За матеріалами chp.com.ua


07.08.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта