Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Тематичний семінар "Підготовка багатоквартирного будинку до опалювального сезону"

 
 
За сприяння Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" відбувся тематичний семінар "Підготовка багатоквартирного будинку до опалювального сезону". Огранізатор заходу - Громадська спілка "Запорізький ресурсний центр "КРУГ". Серед спікерів заходу - представники концерну «МТМ» та інспекції Держенергонагляду в Запорізькій області, фахівці в галузі підготовки будинку до опалювального сезону.


Учасників семінару привітав Перший Віце-президент ЗОСППР "Потенціал" Валерій Крайній. Він зазначив: "Наша співпраця з "Запорізьким ресурсним центром "КРУГ" має системний характер. Уже втретє "Потенціал" гостинно приймає голів ОСББ. Ми свідомі того, які серйозні виклики стоять перед ними, тому готові підтримати та надати допомогу у розробці проектної документації силами членів нашого Союзу".


У ході семінару висвітлювалися питання щодо технічних вимог до підготовки теплових мереж в багатоквартирних будинках, правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону, нормативної бази з питань підготовки об’єктів ЖКХ до опалювального сезону та практичні аспекти підготовки до зимового періоду у багатоквартирних будинках (Інженерні комунікації і обладнання (ІТП, лічильники, балансири і т.д.), прочистка димо-, вентканалів, промивка систем опалення, поточні та капітальні ремонти конструктивних елементів будинку).


Потенціал Інформ


21.05.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта