Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства соціальної політики України»

 
 
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства соціальної політики України».

Даним наказом вносяться зміни до наказів Мінсоцполітики від 27.08.2018 № 1220 «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації навантажувачів» та від 19.01.2018 № 62 «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання».


У разі наявності зауважень, пропозицій до проекту акту просимо їх надати до 26 липня ц.р. до заступника виконавчого директора ЗОСППР "Потенціал", контактна особа Є. Драздович, т. 223-05-69, e-mail : office@potencial.org.ua


Потенціал Інформ


23.07.2019Додатки до новини:
Проект
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта