Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У Києві домашніх тварин дають в оренду та лізинг

 
 
У Києві, як на Заході, з'явилася нова послуга - домашня тварина напрокат. Наприклад, кота чи собаку можна орендувати за 25 грн в день, а більше екзотичного звіра або пташку до $ 1 тис. на місяць. Орендодавці називають свій бізнес гуманним і вірять, що зможуть скоротити кількість бездомних тварин, викинутих на вулиці господарями.


КІТ. Незважаючи на те, що котів і собак безкоштовно «у добрі руки» в Києві роздають навіть у підземних переходах, є й ті, хто їх здає в оренду за гроші. Як правило, це працівники розплідників або готелів для домашніх улюбленців. «У нас є для оренди два коти. Один безпородний рудий, йому до півтора роки, а другий - 4-місячне кошеня шотландської породи. Рижик у нас дуже добрий, але його всі коти б'ють, тому і намагаємося його прилаштувати, а малятко залишилася у нас після того, як господиня привезла свою вагітну кішку і не стала забирати ні її, ні кошенят», - пропонує нам господиня готелю для домашніх тварин на Лівому Березі, Тамара. Взяти будь-якого кота на день коштуватиме 20 грн, з правом подальшого викупу.


«У нас часто так беруть котів для дітей, щоб подивитися, чи немає алергії, чи зможуть за ними доглядати. Ось недавно котика взяли на новосілля. Люди вірять, що в нову квартиру потрібно першого кота запустити, щоб добре в ній жилося. До речі, ще жодну тварину нам не повертали, а навіть якщо і повернуть, це все ж краще, ніж на вулицю викинуть після того як награються», - каже Тамара.


Собак в оренду здають по тим же причинам, і ціни там теж стартують від 25 грн в день. «У нас є ще дресировані собаки для охорони, там сума залежить від часу. Максимальний термін - рік. Але це частіше охоронні фірми беруть для супроводу або охорони складу», - кажуть нам в одному з розплідників.


ЕКЗОТИКА. А ось екзотичних тварин пропонують навіть в лізинг. «Це дуже зручно для тих, хто хоче купити екзотичну тваринку собі або дитині, але не знає, чи зможе її утримувати. Ми укладемо з вами контракт, виплатите всю вартість тварини, візьмете на місяць, і якщо потім вирішите повернути, половину грошей повернемо», - говорить нам директор магазину екзотичних тварин Олександр. Взяти в лізинг можна папуг какаду, ара, жако, мавпочку, удава, пітона, ящірок, хамелеона, черепаху, білок, бурундуків і т.д. «Можу вам запропонувати 8-місячну карликову зелену мавпу за $ 2 тис. або папугу какаду за $ 2,3 тис. В оренду ми можемо надати також клітини і вольєри, корми, хоча мавпи їдять навіть сосиски», - говорить Олександр.


За матеріалами www.segodnya.ua


09.01.2013
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта