Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У міськраді Запоріжжя Союз "Потенціал" презентував проект сміттєпереробного заводу за європейськими стандартами

 
 
Екологічна рада ЗОСППР "Потенціал" презентувала у міськраді проект сміттєпереробного заводу.

Це підприємство з комплексної переробки муніципальних відходів потужністю близько 10 тисяч тон на рік. Проект може бути розроблений фахівцями ТОВ НВП "Дніпроенергосталь" м. Запоріжжя.

До речі,сміттєспалювальний завод у столиці переробляє на добу 750 тонн відходів, які перетворює на корисну енергію для забезпечення жителів теплом і гарячою водою. За підрахунками Інституту промислової екології, за допомогою вторинного тепла цей київський завод економить до 30 мільйонів кубів газу на рік.

Тож, зважаючи на позитивний досвід аналогічних підприємств в світовому масштабі, доцільно було б споруджувати сміттєпереробний завод у Запоріжжі. На цьому наголошував у доповіді на засіданні депутатської комісії з питань життєзабезпечення - заступник голови Екологічної ради Запорізького союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", головний інженер науково-виробничого підприємства "Дніпроенергосталь" Олександр Ткаліч.

За проектом, у Запоріжжі найбільш вдалим місцем розташування для заводу стане Правий берег.

Кошторис проекту - 40 мільйонів гривень. Щоб визначитися з реальною вартістю будівництва, депутати запропонували розробити техніко-економічне обґрунтування.


Потенціал Інформ


13.09.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта