Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся загальноміський літній ярмарок вакансій

 
 
Захід організовано в рамках Проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови можливостей». Мешканці Запоріжжя отримали унікальну можливість поспілкуватися з представниками різних підприємств і дізнатися відповіді на безліч запитан в легкій та неформальній обстановці.

Відкривали захід заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій Запорізької облдержадміністрації Олександр Зубченко, радник Запорізького міського голови Валерій Еделєв, президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександр Головко та проектний менеджер Карітас Запоріжжя Вікторія Дунаєва.

ЗОСППР «Потенціал» вдячний підприємствам нашого міста, які з ентузіазмом відповіли на запрошення і прийняли участь у ярмарку. «Запоріжтрансформатор», «Запорізький тітано-магнієвий комбінат», «Запорізький завод феросплавів», «Запоріжсталь», «Дніпроспецсталь», «Універсальний прибиральник» та інші роботодавці встановили свої стенди і розповідали про існуючі вакансії.

Перед початком ярмарку для представників кадрових служб підприємств міста відбувся тренінг щодо особливостей працевлаштування ВПО, ветеранів АТО/ООС та інших пільгових категорій. На офіційне відкриття заходу завітав перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі.

Безперервного вдосконалення шукали відвідувачі Загальноміського ярмарку вакансій у Запоріжжі, підбираючи собі роботу. І ми сподіваємося, що після ярмарку кількість безробітних значно зменшиться!


Потенціал Інформ


29.07.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта