Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У Запоріжжі стартував масштабний фестиваль стартап-проектів

 
 
Фестиваль бізнес-ідей StartUp Fest стартував сьогодні, 30 листопада, у виставковому центрі "Козак-Палац".

StartUp Fest - спрямований на розвиток стартап-руху та популяризацію підприємницької діяльності відбувся за ініціативи обласної та міської влади, Запорізької торгово-промислової палати та Регіонального фонду підтримки підприємництва в області.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Для участі у конкурсі стартап-проектів надійшло понад 50 заявок від учасників із Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Мелітополя, Одеси. Це ідеї для бізнесу у сфері агропромислового комплексу, переробки продукції, бджільництва, дизайну, смарт-технологій, туризму, оздоровлення та інших. Усі, хто виявили бажання взяти участь у масштабному заході, презентували свої стенди у виставковому центрі.

- Найважливішою перевагою для стартапів є нове мислення. Але навіть наявність ідеї ще не є бізнесом. Для започаткування власної справи потрібні ще й знання. Обласна влада завжди підтримує підприємницькі ініціативи молоді. Впевнена, що цей майданчик стане тим місцем, де ви отримаєте відповіді на всі питання від провідних спікерів. Запрошую вас до роботи з бізнес-інкубаторами області. Натепер в області їх дії п’ять на базі вищих навчальних закладів – ЗНУ, ЗНТУ, ЗДІА, Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії та Мелітопольського ТДАТУ. Хочу зазначити, що у наступному році планується збільшити фінансову підтримку на реалізацію бізнес-ідей до 200 тисяч грн., - привітала учасників заходу перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян.

Розпочався фестиваль інтерактивною лекцією "10 кроків успішного стартапера". Власними історіями успіху поділяться засновник лабораторії IoT Hub Роман Кравченко, засновник стартапу "BIOsens" Андрій Карп’юк, координатор проектів ГО "Green Cubator" Андрій Зинченко, представник компанії Concepter Єгор Кургузов.

На виставці представлені діючі стартапи, бізнес-інкубатори на базі вищих навчальних закладів, інші об’єкти інфраструктури, що створюють умови для зародження бізнесу, – коворкінги, антикафе, фінансові заклади. Окремий розділ виставки присвячений міжнародним проектам ЄБРР, ПРОМІС, Erasmus, EEN – на стендах можна отримати консультацію та інформацію про програми підтримки підприємців-початківців діючого МСБ.

На учасників упродовж двох днів чекають тренінги та майстер-класи, пов’язані зі створенням плану для виходу на міжнародні торгові майданчики, а також з вивчення необхідних навичок для ведення бізнесу, юридичних та бухгалтерських аспектів. Всі заходи покликані допомогти майбутнім підприємцям зробити вірні кроки на шляху від ідеї – до власного бізнесу. За підсумками конкурсу стартапів найкращі будуть нагороджені грошовими преміями, сертифікатами на навчання та іншими заохочувальними призами.

Урочисте нагородження переможців конкурсу стартапів відбудеться завтра, 1 грудня, о 16-й годині на головній сцені фестивалю, повідомляє Запорізька торгово-промислова палата та пропонує детально ознайомитися з програмою на сайті заходу: www.ziif.in.ua


За матеріалами www.zoda.gov.ua


30.11.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта