Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

В рамках Запорізького промислового форуму відбулася 2-а міжнародна спеціалізована виставка-конференція зварювальних технологій і обладнання «Зварювання-2019»

 
 
В рамках Запорізького промислового форуму відбулася 2-а міжнародна спеціалізована виставка-конференція зварювальних технологій і обладнання «Зварювання-2019».


На конференції були обговорені надзвичайні важливі питання щодо підготовки кадрів в системах технічно-професійної освіти та вищих навчальних закладах. Відкрила конференцію директорка департаменту науки та освіти ЗОДА Тетяна Озерова, в роботі прийняв участь та привітав підприємців, науковців, міжнародних експертів та інших учасників віце-президент ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній.


Як зазначає Валерій Григорович Крайній: «Запорізька область є унікальним краєм, де успішно працюють великі підприємства України металургійного комплексу, машино- та авіо- будування. Поруч з ними активно представлені підприємства малого та середнього бізнесу нашої області. ЗОСППР займається моніторингом кадрового потенціалу для підприємств та виділяє, що відсутність кваліфікованих кадрів є основною проблемою.

Департамент освіти та науки ОДА в тісній співпраці з союзом роботодавців активно працюють над вирішенням цих проблем, маючи чітку програму роботи с кадрами. Ключовим в вирішенні цих питань є Рада стейкхолдерів, яка успішно працює при обласній держадміністрації. Ми виділили ряд спеціальностей, яких не вистачає, одна з яких – зварювання. Зварювальники потрібні багатьом підприємствам як на робочі місця, так і на рівні інженерного корпусу.

Я впевнений, що учасники сьогоднішньої конференції під час обговорення напрацюють важливі пропозиції, які допоможуть нам, роботодавцям, стабілізувати кадрову проблему на підприємствах області».


Потенціал Інформ


23.05.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта