Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Відбулося засідання організаційного комітету з проведення конкурсу на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій Запорізької області

 
 
Були присутні від обласної федерації роботодавців - виконавчий директор ЗОСППР "Потенціал" Крайній В.Г та його заступник Стрельбицька І.Ф, від профспілкової сторони приймали участь Белескова Т.Ф, Гринь Н.І, Малигіна А.О, Отращенко Л.Г, Сєдов В.М, а зі сторони облдержадміністрації - Разуваєва І.В і Кравцов О.І.


На засіданні розглядали матеріали, подані учасниками конкурсу на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій Запорізької області, а також визначали переможців Конкурсу за 2018 рік, відповідно до положення, затвердженого рішенням тристоронньої соціально-економічної ради.


Усього за умовами конкурсу є десять номінацій, які охоплюють різні сфери підприємництва - наприклад, кращий колективний договір підприємств металургійної та гірничодобувної промисловості, авіабудівної промисловості, підприємств радіоелектроніки та машинобудування, підприємств житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення тощо.


Переможці з кожної номінації отримають почесні дипломи та призи.


Потенціал Інформ


01.04.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта