Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Відтепер екологічні проблеми Запоріжжя депутати міськради вирішуватимуть з «Потенціалом»

 
 
Президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко сьогодні, 5 грудня, мав ділову зустріч з депутатами міськради, що опікуються екологічним станом Запоріжжя.

Віктор Пріт, голова тимчасової контрольної депутатської комісії з питань проведення реконструкції центральних очисних споруд каналізації Запоріжжя (ЦОС-1, ЦОС-2 та о.Хортиця), та його колега Олег Германюк запропонували вирішувати нагальні екологічні проблеми Запоріжжя разом з ЗОСППР «Потенціал». Це стосується, перш за все, так званих мулових полів, що, фактично, перетворились на отруту та становлять екологічну небезпеку для міста. Щодо цієї проблеми депутати озвучили два проекти, що ґрунтуються на розробках датских та італійських фахівців. За їх словами, проектів багато, але вони вибрали самі ці дві, та мають намір їх об’єднати, щоб винести на обговорення на найближчій сесії міськради.

В свою чергу, Олександр Головко схвалив цю пропозицію депутатів та наголосив, що ця програма має бути загальноміською, а в свою чергу, «Потенціал» готовий разом з депутатським корпусом співпрацювати в цьому важливому для нашого промислового міста напрямку.


Потенціал Інформ


05.12.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта