Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Вітаємо Віце-президента Союзу промисловців «Потенціал» з нагородою!

 
 
Рішенням обласної ради від 9 жовтня 2017 року Віце-президентові Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександрові Білоусенку було присвоєне Почесне звання «Почесний громадянин Запорізької області» з внесенням до Книги Почесних громадян Запорізької області.

Олександр Білоусенко удостоєний такої високої нагороди за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізького краю, активну громадську діяльність, сприяння значному зростанню іміджу області на теренах України і на міжнародній арені.

Нагрудний знак та посвідчення Почесного громадянина Запорізької області Олександрові Білоусенко було вручено сьогодні, 1 березня, на 20-й сесії обласної ради.


Олександр Білоусенко народився 1937 року в селі Успенівка на Запоріжжі. Закінчив Мелітопольський агротехнічний університет, Запорізький національний університет. Працював заступником, першим заступником голови Запорізького обласного виконавчого комітету (1981—1992). Очолював дирекції банків «Україна», «Аваль», «Ерст-банк», заслужений економіст України. Народний депутат України першого скликання, почесний доктор Запорізького національного університету.


Потенціал Інформ


01.03.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта