Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Вітаємо з 85-річчям Запорізький завод феросплавів

 
 
Вітаємо з ювілеєм керівництво та трудовий колектив, ветеранів професіоналів та патріотів свого підприємства, які сягнули вершин майстерності та щиро вболівають за долю підприємства!

Зичимо вам міцного здоров’я, миру, злагоди, благополуччя та економічного процвітання!


В 1925 році група металургів запропонувала проект будівництва заводу феросплавів в Запоріжжі на базі планованого будівництва Дніпрогесу. Будівництво заводу розпочалося в 1931 році, а рівно через рік після запуску Дніпрогесу дві електропечі видали ферохром. Відтоді 10 жовтня 1933 року вважається днем заснування заводу.

ВАТ "Запорізький завод феросплавів" – наразі є одним з найбільших профільних підприємств в Європі, монополіст з виробництва феросиліцію (47,7 % обсягу українського ринку) сірчановуглецевого феромарганцю і металевого марганцю (100 %).

Це підприємство, що постійно йде по шляху змін, розвитку та нових досягнень. Зокрема, має сертифікат системи управління якістю. Версія стандарту ISO 9001 : 2015.

Не зважаючи на складні економічні умови, завод зорієнтований на сучасні технології та інноваційні підходи у виробництві і менеджменті. Керівництво розробляє і впроваджує мотиваційні інструменти для покращення умов праці, підвищення якості продукції та укріплення підприємства в українській і світовій металургії. А також, що актуально для індустріального Запоріжжя, зумів мінімізувати негативний вплив виробничої діяльності на довкілля, здоровя співробітників та населення міста.

З березня 1996 року ВАТ "Запорізький завод феросплавів" є членом Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал".


За матеріалами zfz.com.ua


10.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта