Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Вітання народного депутата України Олександра Романовського з нагоди перейменування ЗНТУ у Національний університет «Запорізька політехніка»

 
 
Вельмишановний Сергій Борисович!


Щиро вітаю Вас, професорів, викладачів, студентів, усіх працівників Університету з нагоди перейменування Запорізького національного технічного університету у Національний університет «Запорізька політехніка»!


На освітян покладена надзвичайно відповідальне й почесне завдання – навчання і виховання молодого покоління, формування нової генерації громадян. Саме вони передають молоді свої знання і навички, духовні цінності та національні традиції, свою енергію до творення й розбудови незалежної Української держави.


Це завдання спільне: і для наших колег – вчителів шкіл, і для викладачів вищих навчальних закладів. Адже нині, як ніколи раніше, вартісним чинником нашого цивілізаційного поступу в європейський простір виступає інтелектуальний потенціал нації, духовний стан нашої спільноти, її здатність мобілізувати свій розумовий, вольовий і моральний ресурс, аби дати адекватну відповідь сучасним глобальним викликам. Тому така вкрай важлива роль освіти, попит на яку постійно зростає.


У цей святковий день також хочу привітати Вас, шановний Сергій Борисович, з Днем народження. Ви пройшли велику життєву та професійну школу, накопичили величезний досвід на педагогічній ниві, присвятили своє життя нелегкій, подвижницькій, соціально значимій і по-справжньому шляхетній професії. Щастя Вам, добра та здоров’я.


Зі святом Вас!


З повагою,


Олександр Романовський, народний депутат України


Потенціал Інформ


26.06.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта