Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Вітання з Днем довкілля президента ЗОСППР «Потенціал» Олександра Головко

 
 
Я хочу привітати кожного свідомого громадянина нашої країни з національним екологічним професійним святом з охорони навколишнього середовища – з Днем довкілля!


Охорона навколишнього середовища є важливою складовою сучасного життя, і ми повинні це усвідомлювати і робити усе можливе за для того, щоб зберігати баланс і рівновагу усіх екологічних змінних, за для того, щоб майбутнє покоління мало змогу дихати чистим повітрям, не забуваючи про те, що чистота і краса цього світу в наших руках.


Турбота про довкілля - це обов'язок будь-якого жителя нашої планети. Потрібно не тільки замислюватися над збереження природи , а ще й діяти. Наприклад, займатися озелененням міста. Посадка дерев - це не просто спосіб поліпшення екології, а й приклад людини-творця. Такий приклад має величезне значення в світі, де лаври зазвичай дістаються людині-споживачу. Який результат дає посадка одного дерева? .. Воно буде рости багато років, робити повітря свіжим, а грунт навколо - родючим. Таким чином, дерева підростуть і покажуть, який шлях істинний, а який – згубний для людства.


Місто вважається екологічно благополучним, якщо на одного жителя припадає приблизно 50 дерев. В наших силах досягти цього показника!


Потенціал Інформ


20.04.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта