Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

XIV Всеукраїнський екофестиваль "Залізничний транспорт та екологія"

 
 
Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" Олександр Головко взяв участь у відкритті XIV Всеукраїнського екологічного фестивалю "Залізничний транспорт та екологія".

Олександр Головко разом з керівником Запорізької дитячої залізниці Михайлом Черненьким урочисто відкрили та привітали учасників XIV Всеукраїнського екологічного фестивалю "Залізничний транспорт та екологія".

Фестиваль стартував сьогодні, 5 жовтня, на базі Запорізької дитячої залізниці, і триватиме він два дні. В його роботі беруть участь вихованці Запорізької дитячої залізниці та діти залізничників Запорізького регіону, а також делегації дитячих залізниць з Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Луцька, Рівного та Ужгорода.

Мета заходу - виховання екологічної культури особистості, почуття персональної відповідальності за охорону довкілля та формування екологічної свідомості серед юних залізничників. В програмі фестивалю - тематичний конкурс малюнків та творча майстерня "Від сміття до мистецтва", а також тренінг "Об’єднані спільною метою" та дискусія "Вплив залізничного транспорту на навколишнє середовище".


Нагадаємо, Запорізька дитяча залізниця – найдовша дитяча залізниця в Україні, понад 9 км. Основний напрямок її діяльності - це профорієнтація та пропаганда серед школярів залізничних професій. Крім того, тут діє 4 екооб’екти - зоокуток, акваріум, дендропарк і зимовий сад. Заснований у вересні 1976 року, зоокуток з роками перетворився на справжній зоопарк площею 1 га. Він єдиний в Запоріжжі. У вольєрах зоокутка містяться представники 20 видів ссавців і 40 видів птахів, деякі з них занесені до Червоної книги України.

У зимовому саду і дендропарку росте близько 500 видів екзотичних і декоративних рослин. Дендропарк створювався протягом 20 років і займає більше 3 га. У парку представлені катальпи, платани, бордюрні троянди, седуми, ялиці, алісум, ломикамінь, липи, клени, каштани, горобини, дуби, сосни, ялини, жимолості, плетисті і почвопокривні троянди, гвоздики, чебрець, берези та інші рослини.

Результатом роботи екологічного спрямування Запорізької дитячої залізниці є проведення щорічного Всеукраїнського екологічного фестивалю "Залізничний транспорт і екологія", що вже став доброю традицією. Цього року – це уже чотирнадцятий, що об’єднує юних залізничників-природолюбів зі всієї України.

Михайло Черненький - віце-президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" з питань захисту інтересів підприємств транспортної галузі, начальник Запорізької дитячої залізниці.


Потенціал Інформ


05.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта