Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Як новий податок на нерухомість вплине на ринок житла у 2013 році - експерт

 
 
Про це 3Doma.ua повідомив аналітик консалтингової компанії SV Development Сергій Костецький. "Навіть самі нотаріуси не знають що буде. Те ж саме і з податком", - зазначив аналітик.


Експерт вважає, що у зв'язку з новою системою реєстрації угод варто очікувати на ринку сплеску шахрайства.


"У нотаріусів не буде якоїсь специфічної бази даних, де вони зможуть блискавично перевіряти, чи не була в останній час проведена операція по цій же квартирі", - пояснив Костецький суть очікуваних шахрайських операцій.


За його словами, подібні операції призведуть до зменшення кількості угод з нерухомістю, з причини того, що кожна операція буде проходити тривалу документальну перевірку.


Якщо ж механізми махінацій з житлом не запрацюють, то ринок первинного житла буде активно розвиватися. У такому випадку можна очікувати, що до кінця 2013 року кількість угод з "первинкою" досягне кількості угод на вторинному ринку.


Крім того, експерт зазначив, що вплив на вартість житла може надати також і механізм оцінювання, якщо він буде запущений по тому ж зразку, який пропонували влітку 2012-го У такому випадку на ринку оцінки можуть залишитися всього кілька компаній, і сама оцінка коштуватиме кілька тисяч доларів, що відіб'ється і на вартості продаваних об'єктів.


Кількість же угод по дорогим об'єктам у 2013 році зменшиться, оскільки з таких операцій треба буде сплатити значні суми нового податку на нерухомість.


За матеріалами delo.ua


08.01.2013
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта