Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

З нагоди 28-ї річниці незалежності України в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара відбулися урочисті збори

 
 
З нагоди 28-ї річниці незалежності України в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара відбулися урочисті збори, в яких взяв участь народний депутат України IV скликання, виконавчий директор ЗОСППР "Потенціал" Валерій Крайній.


На початку заходу учасники вшанували хвилиною мовчання героїв, які не повернулися до рідного дому, тих, хто став «Небесною Сотнею», тих, хто поліг у боях у зоні АТО.

Святкова зала вітала представників обласної, міської, районних влади, органів державної влади та місцевого самоврядування, військових підрозділів, ветеранських організацій. З нагоди Дня Незалежності свої нагороди державного, обласного, місцевого рівнів отримали співробітники підприємств, фермерств, правоохоронних органів, військових частин, закладів освіти та культури.


Після урочистого нагородження артисти театру ім. В.Г.Магара подарували глядачам театралізований концерт «Єдині».


Потенціал Інформ


23.08.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта