Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

За що в Україні не люблять спрощенку і чому влада хоче її заборонити

 
 
Спрощена система оподаткування не так сильно шкодить бюджету, як про це прийнято думати. Як повідомив старший економіст CASE Ukraine Володимир Дубровский, є багато ілюзій щодо тіньової економіки. Багато хто помилково асоціює тіньову економіку з малим бізнесом. Мовляв, великому бізнесу важче приховувати свої доходи, а малі підприємства взагалі можуть працювати не реєструючись.


Тому постійно з'являються ідеї закрити упрощенку або посилити правила її використання. Найсвіжіший приклад - законопроект №7142, яким пропонується новий формат обліку витрат на основі первинних документів.


Що викликало бурю обурення у малого бізнесу. На думку президента Центру економічного розвитку Олександра Пасхавера, тіньова економіка - це стратегія виживання народу і суспільства. І побороти її можна тільки замінивши на стратегію розвитку. Проте зміна цінностей - це процес, розтягнутий в часі на десятиліття.


Тому експерти пропонують зосередитися на ліквідації схем, які найбільше ...

Далі читайте на:

http://chp.com.ua/all-news/item/52853-za-chto-v-ukraine-ne-lyubyat-uproshchenku-i-pochemu-vlasti-khotyat-ee-zapretit


За матеріалами chp.com.ua


13.11.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта