Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Законодавчі ініціативи направлені на зменшення регуляторного тиску на бізнес

 
 
За результатами роботи Федерації роботодавців України, МЕРТ та інших бізнес асоціацій розроблено наступні законопроекти:

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру шляхом розширення сфери застосування декларативного принципу"

"Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання дозвільної системи у сфері господарської діяльності з метою зниження адміністративного тиску на суб’єктів господарювання".

Зазначені законопроекти направлені на зменшення регуляторного тиску на бізнес, значне спрощення для одержання дозволів бізнесом, підвищення рівня захисту підприємців, економію їх часу та коштів.

У зв’язку зі стислими термінами узгодження редакцій проектів законів та необхідністю підготовки публічного заходу з метою презентації цих ініціатив просимо надати зауваження (пропозиції) до 6 вересня ц.р. до департаменту дерегуляції підприємницької діяльності.

e-mail: office@potencial.org.ua


Потенціал Інформ


05.09.2018Додатки до новини:
Закон 1
Закон 2
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта