Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запоріжжю скасування "спрощенки" вартуватиме 400 мільйонів

 
 
Сьогодні, 23 березня, в ЗОСППР "Потенціал" відбулося засідання робочої група міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Наразі місто готує до Верховної Ради та владних структур звернення щодо негативних наслідків для малого бізнесу, вразі прийняття законопроекту №8089, яким передбачено повне скасування третьої групи для платників податків за спрощеною системою, а для другої групи - обмеження за видами діяльності.

Підготувати текст для звернень було доручено робочій групі на засіданні міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва, що відбулось напередодні. Сьогодні група узагальнювала фактаж щодо пагубних наслідків від законопроекту №8089, причому, безпосередньо для міста Запоріжжя. Зокрема, як з’ясувалось, якщо Верховна Рада ухвалить зміни оподаткування за законопроектом №8089, Запоріжжя у бюджет недоотримає понад 400 мільйонів гривень. Адже, фактично, одна шоста представників малого бізнесу поповнять лави безробітних. Це понад 50 тисяч осіб, що нині сплачують податки за "спрощенкою". Втім, після скасування 3-ї групи та обмеження 2-ї, якась частина підприємців піде "в тінь", а ось, переважну більшість спіткає доля заробітчан за межами України.

Робочою групою зібрані цифри і факти, що доводять неприпустимість змін у Податковий Кодекс за законопроектом №8089.

Нагадаємо, запорізькі підприємці відразу ж, як стало відомо про реєстрацію цього законопроекту №8089, висловили свій протест проти такого реформування спрощеної системи оподаткування. Вчора, 22 березня, на сесії облради депутати підтримали ініціатив підприємців та відправили відповідне звернення до Верховної Ради.


Потенціал Інформ


23.03.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта