Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

"Запоріжсталь" відвідала делегація London Business School

 
 
На комбінаті "Запоріжсталь" побували представники компаній-світових лідерів в сфері IT-індустрії, продажів, консалтингу, нафтової промисловості, що навчаються в Лондонській бізнес-школі - London Business School.

Як повідомили у прес-центрі ПАТ "Запоріжсталь", делегацію London Business School з екологічною модернізацією комбінату ознайомив генеральний директор Ростислав Шурма. В ході зустрічі гості відвідали центральну диспетчерську комбінату "Запоріжсталь", нову травильну лінію в цеху холодної прокатки №1 та реконструйовану доменну піч №3. Вони вперше побували на "Запоріжсталі" та були приємно вражені від побаченого.

"Я вражений високим рівнем IT-технологій, які впроваджені на підприємстві - управління виробництвом майже повністю автоматизовано. Такі підприємства, як комбінат "Запоріжсталь", показують, що в української металургії є високий потенціал і успішне майбутнє", - зауважив фахівець лондонської компанії "Мідгард" Толга Талуї (Senior Project Planner Midgard Ltd Tolga Talui).

"Запоріжсталь" є сучасним підприємством, особливо, що стосується іновацій для поліпшення екології, вважає директор "Амазон. Великобританія" Стон Ші (Director, Amazon U.K Stone Shi).

"Я, - зізнався він, - вперше відвідую Україну, і металургійний завод, і я вражений ефективним виробництвом і технологіями, які використовуються тут. Багато інновації зроблені для поліпшення екології. Це дозволяє підприємству стати більш сучасним, вийти на нові ринки зі збуту продукції, зменшити вплив на природу".

Нагадаємо, комбінат "Запоріжсталь", згідно технологічної стратегії, спрямованої на екологічну модернізацію, з 2012 року інвестував в розвиток та оновлення виробництва 8,8 млрд гривень.


ПАТ "Запоріжсталь" - одне з найбільш великих промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу. Спеціалізація комбінату - високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.Основними споживачами продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.


Потенціал Інформ


12.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта