Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

"Запоріжсталь" завершив капітальний ремонт доменної печі № 4

 
 
"Запоріжсталь", відповідно до програми технологічної модернізації виробничого обладнання, запустив в роботу після капітального ремонту доменну піч № 4. Інвестиції склали близько 100 млн гривень.

Протягом 15 діб капітального ремонту виконано заміну бесконусному завантажувального пристрою, встановлені нові теплообмінні апарати і холодильні плити, проведено ремонт механізмів устаткування ливарного двору, повністю відновлена вогнетривка футеровка печі.

В ході робіт здійснено повне технічне обслуговування аспірації ливарного двору та підбункерного естакади, а також газоочистки. Після задування печі системи аспірації та газоочищення працюють на максимально продуктивних параметрах, відповідно до норм українського законодавства, а отже, концентрація пилу на виході - до 20 мг/м³.

Прикметно, що ДП № 4 оснащена сучасними контрольно-вимірювальними приладами, що дозволяють максимально автоматизувати роботу печі відповідно до найкращих світових практик, продуктивність домни становить 1,1 млн тонн чавуну на рік.


Нагадаємо, член Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" з 1998 року Публічне акціонерне товариство "Запоріжсталь" є одним з найбільш великих промислових підприємств України, продукція якого широко відома, користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку та в багатьох країнах світу. Спеціалізація комбінату - високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль. Основними споживачами продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.


Потенціал Інформ


06.12.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта