Логін:
Пароль:
 


Архів подій






 

українською мовою / на русском языке

Запорізька обласна федерація роботодавців підтримує профспілки щодо налагодження соціального партнерства

 
 
Віце-президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Михайло Ткалич сьогодні, 9 листопада, взяв участь у третьому пленарному засіданні Ради Запорізької облради професійних спілок.

Обговорювалась діяльність облради професійних спілок та її членських організацій щодо відстоюванню конституційних прав на працю, гідну зарплату, соціальні гарантії, безпечні та здорові умови праці трудящих на підприємствах, установах та організаціях області. У цьому контексті Запорізький Союз промисловців особливо підтримує пропозицію профспілок щодо налагодження належного партнерства роботодавців та влади. Зокрема, наразі важливо вивчити ситуацію з міграційних процесів фахівців та віднайти важелі щодо закріплення робітничих кадрів на підприємствах.

Запорізьку обласну федерацію роботодавців також непокоїть й заборгованість із заробітної плати, що на жовтень 2017 року складає 106, 220 мільйона гривень. Неменше актуальним залишається й питання підготовки кадрів професійно-навчальними закладами, що не орієнтуються на кадрові потреби регіону, зокрема, що стосується підготовки тих же металургів, будівельників, крановиків та інших спеціалістів робочих професій. Натомість профтехучилища масово «штампують» манікюрниць, перукарів та фахівців інших професій, не зважаючи на потреби нашого промислового краю.


Потенціал Інформ


09.11.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 



Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької області



Агентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта