Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запорізькі промисловці взяли участь в урочистостях з нагоди професійного свята працівників місцевих органів влади

 
 
Президент ЗОСППР «Потенціал», голова Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Головко разом з промисловцями і підприємцями нашого краю взяли участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбулись в концертній залі ім.М.І.Глінки сьогодні, 5 грудня.

День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто представляє чисельний загін народних обранців у сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, а також у Верховній Раді. Серед них чимало представників бізнесу та промисловців, що є членами або активно співпрацюють з ЗОСППР «Потенціал» та Запорізькою обласною федерацією роботодавців. Тож, Запорізький обласний Союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» та Запорізька обласна федерація роботодавців приєднується до всіх привітань з нагоди свята. Шановні друзі, прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю.

Зичимо усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!


Потенціал Інформ


05.12.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта