Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запорізькі роботодавці активно реєструють трудові відносини з працівниками

 
 
Протягом жовтня у Запорізькій області кількість офіційно оформлених найманих працівників збільшилась на 38 відсотків (порівняно з вереснем).

Про це повідомляє ГУ ДФС у Запорізькій області.

За три тижні проведення кампанії з детінізації зайнятості населення, започаткованої Урядом, роботодавці регіону уклали 16 тисяч трудових договорів, що на 4388 більше, ніж у попередньому місяці.

Додаткові щомісячні надходження до бюджетів складуть понад 6,3 мільйона гривень, у тому числі, 2,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, 3,6 мільйона гривень ЄСВ та 200 тисяч гривень військового збору.

Сьогодні фіскальна служба Запорізької області продовжує проводити спільну роботу із ГУ Держпраці в Запорізькій області, Пенсійним фондом та правоохоронними органами, спрямовану на легалізацію ринку праці.

На даний час розпочато 18 перевірок, у ході дев'яти з яких встановлені порушення у чотирьох роботодавців-представників будівельної галузі, які неофіційно використовували працю 22 громадян. За результатами перевірок до них застосовані санкції на суму понад 4,5 мільйона гривень.

Крім того, у регіоні зросла кількість новостворених фізичних осіб-підприємців – у порівнянні з попереднім місяцем на 510 платників або на 62,4 відсотка. Це дозволить збільшити щомісячні надходження до скарбниць на 2 мільйони, зокрема, на 1,1 мільйона гривень єдиного соцвнеску та 900 тисяч гривень єдиного податку.


За матеріалами zp.sfs.gov.ua


31.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта