Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запорізьких промисловців і підприємців запрошують до розробки проекту постанови НКРЕКП!

 
 
11 червня 2017 року набрав чинності Закон України “Про ринок електричної енергії". Стаття 21 “Приєднання електроустановок до електричних мереж" цього Закону набирає чинності через дев’ять місяців з дня опублікування цього Закону.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), з метою прискорення врегулювання питання щодо встановлення нового порядку розрахунку плати за приєднання, яке не є стандартним, звернулася до підприємств, установ та організацій надати обґрунтовані пропозиції щодо розробки проекту постанови НКРЕКП “Про затвердження Методики формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу".

З огляду на наведене, просимо до 17 серпня 2017 року на електронну адресу office@potencial.org.ua. надати обґрунтовані пропозиції щодо розробки проекту постанови НКРЕКП “Про затвердження Методики формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу".


Потенціал Інформ


09.08.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта