Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запорізький Перший бізнес Хаб опановує тонкощі ЄСВ

 
 
Особливості сплати єдиного соціального внеску – тема чергового заняття у "Потенціал" - Першому бізнес Хабі на Запоріжжі".

Сьогодні, 19 квітня, на уже четвертому занятті запорізького Бізнес Хабу зібралося понад трьох десятків слухачів. Певно, тому сприяв попередній анонс теми, що, як з’ясувалося, вельми актуальна для бізнесменів-початківців.

Заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Лариса Страхова докладно розповіла про особливості сплати єдиного соціального внеску та відповіла на численні запитання.

Нагадаємо, "Потенціал" - Перший бізнес Хаб на Запоріжжі" - це спільний пілотний проект Запорізького обласного центру зайнятості та Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал".

Мета - допомогти бізнесменам-початківцям у виявленні їхніх нахилів та здібностей, індивідуальних вподобань до ведення бізнесу за галузевими напрямками, створювати власні бізнес-проекти тощо. Перш за все, цим зможуть скористатися безробітні, що отримують державну грошову допомогу на відкриття власного бізнесу.

Заняття проходять у конференц-залі ЗОСППР "Потенціал", пр.Соборний, 135 (готель "Інтурист", перший поверх). Про дату і час чергового Бізнес Хабу ми повідомимо на сторінці Потенціал Інформ у Facebook.

Контактний телефон: 233-71-23


Потенціал Інформ


19.04.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта